اجرای فوم بتن در تهران

فوم بتن یک نوع بتن سبک است که از سیمان، ماسه یا خاکستر بادی، آب و فوم کف‌زا ساخته می‌شود. این ماده فوق‌العاده مفید و روان حاوی مواد شیمیایی کمتری است و جایگزینی غیر سمی، سازگار با محیط زیست و سبک وزن برای بتن سنتی محسوب می‌شود1.

خدمات ما در تهران و کل کشور

ما در فوم بتن الوند، با توجه به معیارها و استانداردهای جهانی، بهترین و با کیفیت‌ترین خدمات اجرای فوم بتن در تهران و سطح کشور را به کارفرمایان عزیز ارائه می‌دهیم

فواید فوم بتن

فوم بتن الوند وزن بسیار کمی دارد و کاملا سبک است. همین ویژگی می‌تواند مانع بروز بسیاری از مشکلات و خطرات شود. بتن الوند بر خلاف اینکه وزن سبکی دارد، در برابر فشار و آتش مقاوم است2.

اجرای فوم بتن در تهران

مراحل تولید و اجرای فوم بتن بسیار ساده است و برای این منظور، ابتدا باید تجهیزات مورد نیاز را تهیه و آن‌ها را در مسیر پمپ بتن نصب کرد

سوالات متدوال برای اجرای فوم بتن

فوم بتن یک نوع بتن سبک است که از ترکیب آب، سیمان و فوم کف‌زا تشکیل شده است1.

 

فوم بتن در پروژه‌های مختلفی مانند کفسازی ساختمان، شیب بندی پشت بام، زیرسازی راه، ساخت بلوک‌های سقفی و دیواری، پرکردن چاه فاضلاب و تونل، پرکردن معادن و حفرات غیر قابل استفاده در تاسیسات شهری، دیوارهای یکپارچه، پرکردن تکیه‌گاه پل و پشت دیوارهای حائل، زیرسازی جدول و سنگفرش خیابان و کوچه‌ها، کفسازی طبقات استفاده می‌شود1.

24 ساعت تا 72 ساعت طول می‌کشد تا فوم بتن خشک شود2.

Views: 3

خانهخدمات تماسدستگاه فوم بتن