اجرای فوم بتن در قم

خانه » اجرای فوم بتن در قم

اجرای فوم بتن در قم

فوم بتن در قم

شرکت فوم بتن الوند جزء اولین شرکتهای اجرا کننده فوم بتن می باشد که توانسته سهم عمده ای از بازار این نوع محصول را به خود اختصاص دهد.

شرکت فوم بتن الوند با سوابق درخشان در زمينه اجرای کف سازی طبقات و شیب بندی پشت بام در پروژه هاي متعدد در سطح كشور و با دارا بودن کادری مجرب در زمینه اجرای فوم بتن و با استفاده از دستگاه های پیشرفته آمادگي كامل خود را در خصوص همكاري به اطلاع انبوه سازان و همكاران محترم مي رساند

این شرکت با در اختیار داشتن نمایندگی های اجرای فوم بتن در قم، تهران، شیراز، همدان، اهواز، رشت و… یکی از بزرگترین مجریان فوم بتن در کشور می باشد.

فوم بتن

هر دستگاه پرتابل فوم بتن در یک شیفت کاری قادر به اجرای 50 الی 80 متر مکعب کف سازی و شیب بندی است. این رقم بالغ بر 700 متر مربع باضخامت 10 سانتیمتر در یک شیفت کاری در یک روز میباشد. این شرکت در صورت نیاز به سرعت بیشتر میتواند از چندین دستگاه در یک پروژه استفاده نماید.

انتقال مواد در این دستگاه به طبقات توسط باد بوده به همین دلیل هیچگونه افت بتن وجود ندارد یعنی حجم بتن در میکسر با حجم خروجی در طبقات یکی بوده، همچنین کیفیت بتن تولید شده توسط دستگاه تحت فشار باد بسیار بیشتر از سایر دستگاه ها می باشد.

عزیزانی که در خواست اجرای فوم بتن و شیب بندی پروژه خود را دارند میتوانند برای دریافت مشاوره و بازدید کارشناس از پروژه تماس حاصل نمایند.

نوشته قبلی

اجرای فوم بتن در تهران

نوشته بعدی

اجرای فوم بتن در اهواز و دزفول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما خدمات ساخت و ساز تضمینی را ارائه می دهیم.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.