فوم بتن چیست؟

فوم بتن نوعی بتن سبک است که از ترکیب آب، سیمان و فوم (‌مادۀ شیمیایی تولید‌کنندۀ کف) به دست می‌آید و چون چگالی آن به‌طور قابل ملاحظه‌ای از بتن معمولی کمتر است، می‌تواند نقش مؤثری در کاهش وزن ساختمان به‌ویژه در قسمت غیر‌سازه‌ای داشته باشد. فوم بتن به دلیل خواص فیزیکی منحصر‌به‌فردی که دارد، بتنی سبک، باکیفیت و عایقی با مقاومت (‌فشاری و کششی‌) لازم است .
از فوم بتن در کفسازی طبقات، شیب بندی پشت‌بام، پر کردن چاه‌های فاضلاب و حفره‌های تونل استفاده می‌شود.
از مهمترین دلایل استفاده از فوم بتن می توان به هزینه مالی کم، عایق گرما، سرما، صدا و رطوبت، سرعت اجرا، سبک بودن، مقاومت فشاری زیاد و... اشاره کرد.
‌‌می‌توان گفت که بهترین گزینه از لحاظ اقتصادی و فنی‌ـ مهندسی انتخاب فوم بتن در اجرای کفسازی و شیب بندی است.اجرای فوم بتن در تهران


فوم بتن الوند مرجع تخصصی شما در کفسازی و شیب بندی

به یاری خداوند افتخار آن را داریم که با کادری مجرب و متعهد و با بیش از یک دهه سابقه اجرای فوم بتن با بهترین کیفیت در سراسر ایران در خدمت شما مشتریان عزیز باشیم.

کارکنان مجرب و کارآزموده شرکت فوم بتن الوند، با استفاده از دانش تخصصی و بکارگیری پیشرفته ترین تجهیزات و استفاده از مواد اولیه مرغوب سعی در اجرای فوم بتن پروژه شما با بهینه ترین قیمت، کمترین زمان ممکن و حداکثر کیفیت را دارند.

اگر قصد اجرای فوم بتن در ساختمان خود را دارید می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین خود در فوم بتن الوند در تماس باشید.

 فوم بتن در تهران

قیمت فوم بتن

مزایای فوم بتن

ادامه مطالب
کاربرد فوم بتن در ساختمان

کاربرد های فوم بتن

ادامه مطالب
بتن فوم

انواع فوم بتن

ادامه مطالب
مواد تشکیل دهنده فوم بتن

نحوه تولید فوم بتن

ادامه مطالب
مقاومت حرارتی فوم بتن

مقاومت فشاری فوم بتن

ادامه مطالب
مواد فوم بتن

آماده سازی ساختمان برای اجرای فوم بتن

ادامه مطالبمطالب مرتبط